Potřebujete tryskací stroj?

Před více než 15ti lety jsme navázali exklusivní spolupráci se společností ColdJet která je světový leader v technologii tryskacích zařízení pro využití suchého ledu.

Důraz na kvalitu a spolehlivost

Stoje společnosti ColdJet dodáváme na trh našim zákazníkům, poskytujeme záruční a pozáruční servis zařízení v České republice a na Slovensku.
Jako důkaz nejvyšší kvality a naší důvěry , tyto stroje zároveň používámé pro službu čištění suchým ledem u našich zákazníků.
Stroje Cold Jet jsou navrženy s využitím technologie přinášející vysokou účinnost a nejrychlejší návratnost investice….

Řada Aero2 je nejvýkonnější dostupná řada tryskačů suchého ledu. Jsou to skutečně chytré stroje, které vám dávají úplnou kontrolu.

Aero2 vám dává úplnou kontrolu. Jemně dolaďte parametry tryskání pro vaši jedinečnou aplikaci, přičemž spotřebujte méně vzduchu a méně suchého ledu. Stroje se snadno používají s intuitivním displejem HMI a jsou ergonomicky navrženy pro vaše pohodlí.

i³ MicroClean 2 je další generací přesného čištění, která nabízí vyšší výkon, lepší účinnost, intuitivní ovládání a možnosti internetu věcí naší nejpřesnější řadě tryskačů suchého ledu, to vše v lehkém, kompaktním a jednohadicovém tryskacím systému.

i3 MicroClean 2 zvyšuje výkon a snižuje celkovou spotřebu spotřebního materiálu o více než 25 % oproti svému předchůdci. Tento stroj využívá bloky suchého ledu nebo pelety a může pracovat s pouhými 12 cfm (0,3 m³/min) při proměnných tlacích vzduchu od 20 do 145 psi (1,4 – 10 bar)


Máte otázku? Chcete si objednat?