Plyny v lahvích

Nabízíme široký sortiment plynů ve standardních ocelových i inovovaných lahvích.

Technické plyny

Široká nabídka našich plynů v lahvích a svazcích je dostupná v našem internetovém obchodě:

Argon v lahvích a svazcích
Acetylén v lahvích a svazcích
Syntetický a stlačený vzduch
Oxid uhličitý (CO2) v lahvích a svazcích
Vodík v lahvích a svazcích
Helium a balonový plyn
Dusík v lahvích a svazcích
Kyslík v lahvích a svazcích
Směsi plynů pro svařování
Směsi plynů pro potravinářský průmysl
Chladiva
Prohlédněte si katalog

Speciální plyny

Ve všem co děláme, je pro nás důležitá přesnost.  Jako součást globálního podnikání s více než sto lety zkušeností je Linde nejvýznamnějším dodavatelem speciálních plynů a vybavením pro ně v České republice.  Tuto pozici jsme si udrželi tím, že jsme se vždy plně soustředili, abychom splnili požadavky našich zákazníků s maximální přesností.

Linde nabízí bezkonkurenční dodávky vysoce čistých plynů, plynných směsí a příslušenství pro speciální plyny, které vyhovují širokému rozsahu aplikací a všem sektorům trhu včetně výzkumu, analýzy, kalibrace, procesní kontroly a výroby.  Naše speciální plyny mohou být přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly Vašim individuálním požadavkům.

Medicinální plyny

Máte-li zájem o informace o dodávkách medicinálních plynů, vybavení pro nemocnice a údržbě sítí, jakož i o informace o naší nabídce vybavení pro domácí péči, navštivte, prosím, naši webovou stránku Healthcare.

Navštivte webové stránky Linde Healthcare

Inovace v lahvích

Kromě standardních ocelových lahví s tlakem 150, 200 a 300 bar nabízíme i celou řadu inovativních 300 bar lahví, které vyhoví i Vašim nejnáročnějším požadavkům.
V Linde klademe velký důraz na inovativní a bezpečná řešení, proto pravidelně přicházíme s novými produkty, které splňují i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Vyvinuli jsme nové typy lahví s vyšším tlakem, inteligentním digitálním displejem, bezpečným krytem a dalším příslušenstvím, které v konečném důsledku zvyšují bezpečnost, poskytují zákazníkovi více informací  a zjednodušují manipulaci.

Zjistěte více

Máte otázku? Chcete si objednat?