Ventily EVOS™

Představujeme Vám naši novou řadu ventilů EVOS™, speciálně navrženou tak, abychom našim zákazníkům poskytli nejlepší možné řešení. Řada ventilů EVOS™ definuje nové standardy přesnosti, bezpečnosti a účinnosti.

EVOS™ Ci - EVOluční Systém ventilu

Multifunkční ventil EVOS™ Ci umožňuje uživatelům rychlou
a přehlednou práci s důrazem na maximální bezpečnost a ergonomii. Díky svým vlastnostem je ventil EVOS™ Ci ideálním partnerem pro bezpečnou, rychlou a pohodlnou práci s technickými plyny.

EVOS™ - klíčové vlastnosti

EVOS™ Ci byl navržen s využitím řady inovativních patentovaných prvků, které nově definují výkonnost, ergonomii a účinnost ventilu.

Ukazatel aktuálního obsahu pro pohodlnější a snadnější použití
EVOS™ Ci je opatřen ukazatelem aktuálního tlaku plynu v lahvi, který uživatelům šetří čas. Umožňuje jim odečíst obsah plynu v lahvi jedním pohledem, aniž je třeba připojovat redukční ventil.

Bezpečnostní pojistka
Bezpečnostní pojistka vylučuje riziko náhodného otevření ventilu - například během přepravy.

Páka otevírání ventilu pro rychlejší a bezpečnější práci
EVOS™ Ci je vybaven novou pákou usnadňující rychlé otevření či zavření ventilu, která uživateli umožňuje rozeznat již z dálky, zda je ventil otevřen či uzavřen.
Pomocí dvou rychlých kroků mohou uživatelé – i když mají na rukou rukavice – bez problémů stisknout pojistku a zvednutím páky otevřít lahvový ventil, nebo snadno stlačit páku a tím lahvový ventil uzavřít – rychle a spolehlivě.

Robustní kryt EVOS™ Ci

Ventil EVOS™ Ci přichází na trh se speciálně navrženým krytem, který je zkonstruován pro široké využití a bezpečnost. Spolehlivě chrání ventil pro případ náhodného nárazu či pádu.

Ergonomická konstrukce pro pohodlné zvedání a manipulaci zaručující uživatelům větší bezpečnost
Ramena krytu jsou navržena tak, aby poskytovala uživateli optimální úchop při manipulaci s lahví.
Vrchní zakončení krytu ventilu je zkonstruováno tak, aby umožnilo lepší manipulaci, snadnější a bezpečnější přemístění lahve na krátkou vzdálenost a bez nutnosti nasazování ocelového kloboučku.
Konstrukce krytu ventilu spolu se speciální patentovanou výztuhou je navržena tak, aby umožnila bezpečné a pohodlné zdvihání lahví jeřábem.

Pracovní tlak 300 bar
EVOS™ Ci pracuje s technologií 300 bar, takže se do lahve vejde více plynu než v případě lahve stejného vodního objemu využívající technologii 200 bar. To znamená, že uživatel vykoná s jednou lahví více práce, což v konečném důsledku ušetří čas, náklady a manipulaci s lahvemi.

Ke stažení

Máte otázku? Chcete si objednat?