Léčba poruch spánku doma

Léčba poruch spánku, kterou zajišťuje systém LISA Linde Healthcare, je vysoce účinný program soustředěný na pacienta, jehož cílem je léčba poruch spánku, především obstrukční spánkové apnoe.

Obstrukční spánková apnoe je chronické onemocnění, při němž pomíjivé a opakované poruchy horních cest dýchacích ve spánku způsobují dechové zástavy a opakované probouzení během noci. Je to vážné onemocnění, poněvadž ospalost, kterou nedostatek spánku způsobuje během dne, snižuje pozornost a zvyšuje riziko úrazů. Bylo také prokázáno, že obstrukční spánková apnoe zvyšuje pravděpodobnost výskytu vysokého krevního tlaku a to dále zvyšuje riziko infarktu myokardu nebo mozkové mrtvice1.

Náš program péče zahrnuje:

    - Širokou škálu pohodlné, snadno použitelné a spolehlivé výbavy pro diagnostiku a léčbu poruch spánku.
    - Balíčky služeb i individuálně zvolené služby podporující zdravotnické profesionály při reakcích na terapeutické potřeby svých pacientů a při jejich pozorování.

Linde Healthcare se již přes 20 let zapojuje do diagnostiky, léčby a kontroly pacientů trpících obstrukční spánkovou apnoe a doprovodnými chorobami. Shrneme-li to, Linde Heatlhcare pomáhá zajistit stálou péči podle vysokých standardů a na principu soustředění na pacienta.

1 Rowley. Obstructive sleep apnea-hypnoea syndrome. Emedicine 2009. http://emedicine.medscape.com

Léčba poruch spánku doma

Kontakt pro spánkovou terapii

Pro více informací nám prosím zašlete e-mailovou zprávu na adresu: