ACCURA® Cylinder Management

Systém sledování pohybu lahví

ACCURA® Cylinder Management je prémiová služba, která vám pomocí internetové aplikace umožňuje vedle sledování stavu lahví na vašem obalovém kontě kontrolovat i jejich pohyb. Budete tak mít nejen aktuální a detailní informace o jednotlivých lahvích, ale budete také vědět, na kterých lokalitách se nacházejí.

Mějte všechny informace stále pod kontrolou

Okamžitý přehled o stavu konta - Díky systému ACCURA® Cylinder Management budete mít k dispozici okamžitý a nepřetržitý přehled o stavu vašeho obalového konta a jednotlivých pohybech lahví. Můžete si zobrazit i detailní informace ke každé lahvi na kontě.

Snadný přístup k aktuálním informacím odkudkoliv - Online přístup do internetové aplikace ACCURA® Cylinder Management je možný prakticky odkudkoliv s připojením k internetu 24 hodin denně. Sami si můžete řídit uživatelské účty a záleží pouze na vás, kolika a kterým odpovědným osobám poskytnete do systému přístup.

Snadná práce s reporty -  S jednotlivými přehledy, ať už aktuálními nebo vztaženými k vámi vybranému datu v minulosti, lze dále pracovat. Přehledy je možné exportovat do MS Excel a usnadnit si tak práci s vedením agendy o lahvích.

Kontrolujte a snižujte náklady na lahve a manuální práci spojenou s jejich agendou

Snížení manuální práce  - Náš systém výrazně sníží manuální práci vašich zaměstnanců ohledně správy lahví na vašem obalovém kontě a zredukuje tak počet potenciálních chyb.

Snížení nákladů - Pomocí informací z ACCURA® Cylinder Management budete moci jasně určit, které obaly nejsou v oběhu nebo které nevyužíváte. Vrácením těchto obalů Linde ušetříte nájemné za lahve a přispějete tak ke snížení vašich nákladů.

Optimální řízení nákladů - Díky naší službě můžete přesně alokovat náklady za jednotlivé obaly na vaše příslušná nákladová střediska.

Hlídejte lépe svůj lahvový park i bezpečnost plynoucí z držení lahví s technickými plyny

Minimalizace ztrát lahví - Díky lepšímu přehledu o počtu a umístění lahví na příslušných lokalitách nebo u odpovědných osob budete moci efektivněji hlídat váš lahvový park a snížíte tak riziko ztráty lahví a následných nákladů na jejich kompenzaci.

Zvýšení bezpečnosti - V případě ohrožení, např. při požáru, můžete s předstihem poskytnout zasahující jednotce přesné informace o množství a umístění jednotlivých lahví v rámci vašeho podniku (provozu, areálu). Na základě těchto informací může velitel zásahu stanovit míru rizika a přesný postup likvidace ohrožení.

Službu pro vás nabízíme ve dvou verzích, přičemž každá verze se hodí pro jiný typ zákazníků.

Více informací o verzích služby naleznete zde.


Pokud máte o službu zájem, stačí kontaktovat obchodního zástupce Linde nebo naše Zákaznické centrum prostřednictvím emailu: info.cz@linde.com nebo na telefonním čísle 800 121 121.

Ke stažení