Otázky a objednávky

Máte otázku? Chcete si objednat plyny nebo zařízení od společnosti Linde? Kontaktujte nás telefonicky, pošlete nám e-mail nebo navštivte nejbližší prodejnu.

Zavolejte nám

Pokud chcete objednat plyny v lahvích, kapalané plyny, příslušenství nebo máte nějaké otázky ohledně našich služeb? Kontaktujte nás na tel 800 121 121 nebo nám pošlete e-mail na adresu objednavky.cz@linde.com

Pracovní doba: 7:00 - 16:00

Zavolejte nám.

*Při zadávání své objednávky se prosím ujistěte, že si je dopravce vědom případných omezení (jako jsou pěší zóny, zóny se zákazem stání nebo oblasti s omezeným přístupem), která by mohla způsobit potíže při dodávce vašeho plynu.

Kontakt pro nouzové události
V případě havárie či nouzové situace spojené s technickými plyny kontaktujte naši linku pro nouzové události na čísle 731 608 608. Volejte tuto linku v případě nouzových událostí, na silnici nebo ve vašem okolí, spojených s technickými, speciálními a medicinálními plyny od Linde Gas.

Kontaktní formulář
Vyplňte náš kontaktní formulář a naši zaměstnanci v Zákaznickém centru vám pomohou.

Kontaktní formulář můžete také využít pro Vaše vzkazy, náměty a připomínky.

Napište nám


Vyhledávač prodejních míst

Najděte svého nejbližšího dodavatele plynu v naší rozsáhlé síti s více než 250 prodejnami a obchodními partnery Linde, kde si můžete zakoupit plyny a produkty nebo si objednat jejich doručení. Dodáváme širokou řadu technických plynů, svařovacích plynů, plynů do horkovzdušných balonů a chladicích plynů, včetně příslušenství a ochranných pomůcek.

Najděte svoji nejbližší prodejnu

Nakupujte online

Naše plyny a příslušenství si můžete objednat online. Stačí se přihlásit do našeho online shopu, vybrat požadavané zboží a vyplnit dodací a platební údaje.

Objednávejte jednoduše a rychle