Navštivte stánek Linde Gas na veletrhu PLASTEX!

Pavilon G1, stánek 013

Vážení obchodní přátelé,
 
ve dnech 4.–7. října 2022 proběhne mezinárodní veletrh plastů, pryže a kompozitů PLASTEX v Brně. Veletrh se řadí mezi jednu z nejvýznamnějších událostí v plastikářském průmyslu v ČR a koná se jednou za dva roky. Přijďte se seznámit s aktuálními trendy, technologiemi a novinkami ze světa plastů.
 
NAVŠTIVTE NÁŠ STÁNEK
Srdečně vás zveme k návštěvě stánku Linde Gas (pavilon G1, stánek 013), kde vám představíme naše produkty, technologie a inovativní řešení na bázi technických plynů. Dozvíte se více o novinkách ze segmentů plastů a suchého ledu. Tým našich aplikačních techniků je připravený poskytnout vám individuální konzultaci či najít řešení odpovídající vašim požadavkům.    
 
VSTUP ZDARMA
Pro zájemce máme k dispozici omezený počet volných vstupenek. Plánujete-li navštívit náš stánek, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu marketing.cz@linde.com a získat vstup zdarma.

PRAKTICKÉ INFORMACE
Veletrh je součástí MSV a uskuteční se v pavilonu G1, a to od úterý do pátku, denně od 9 do 17 hodin, poslední den do 16 hodin. Více informací o veletrhu naleznete zde.