Veletrh laboratorní techniky LABOREXPO se blíží. Navštivte náš stánek!

HALA 1, stánek C6

Letošní již XI. ročník veletrhu laboratorní techniky LABOREXPO proběhne ve dnech 5.–6. června 2024 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech a představí se na něm necelá stovka vystavovatelů. Veletrh se řadí mezi jednu z nejvýznamnějších událostí v oblasti laboratorní techniky v České republice a koná se pouze jednou za dva roky. Nově bude jeho součástí i přidružený veletrh PROCESEXPO.  


NAVŠTIVTE NÁŠ STÁNEK 

Srdečně vás zveme k návštěvě stánku Linde Gas (HALA 1, stánek C6), kde vám představíme naše produkty a služby. Nabídka naší společnosti zahrnuje široký sortiment vysoce čistých plynů, plynných směsí a speciálních plynů včetně příslušenství. Díky mnohaletým zkušenostem jsme připraveni poskytnout vám individuální konzultaci či najít řešení odpovídající vašim požadavkům. Neustále rozšiřujeme i nabídku služeb v oblasti digitalizace, podívejte se některé z nich:  

SPECIFY → Objevte náš nový konfigurátor. Nyní si můžete upravit směsi speciálních plynů přesně dle svých požadavků.   

E-SHOP → Nakupování plynů nebylo nikdy jednodušší. Objednávejte online snadno a rychle 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.   

DIGIGAS® → Nová digitální služba, která vám během pár minut umožní dálkově sledovat obsah plynu v lahvích nebo svazcích. 

VSTUP ZDARMA 

Vstup na LABOREXPO je bezplatný, stačí se pouze zaregistrovat na webových stránkách veletrhu. Kromě volné vstupenky každý registrovaný návštěvník získá i další zajímavé benefity. Více na https://laborexpo.cz


PRAKTICKÉ INFORMACE 

Areál PVA se nachází v blízkosti metra Letňany, ul. Beranových 667. Veletrh se uskuteční v Hale 1, oba dny vždy v čase 9–17 h.  

Přístup do areálu možný přes vstupy F, A, B, vstupní hala I. Parkování pro návštěvníky na parkovišti P1, poplatek 200 Kč/den.  

Těšíme se na vás, 

Tým speciálních plynů Linde Gas