Navštivte nás na veletrhu laboratorní techniky LABOREXPO

HALA 2, stánek D10

Letos proběhne jubilejní X. ročník veletrhu LABOREXPO, který se uskuteční ve dnech 1.–2. června 2022 v novém místě konání, na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Veletrh se řadí mezi jednu z nejvýznamnějších událostí v oblasti laboratorní techniky v České republice a koná se pouze jednou za dva roky.

NAVŠTIVTE NÁŠ STÁNEK

Rádi bychom vás tímto srdečně pozvali k návštěvě stánku Linde Gas (HALA 2, stánek D10), kde vám představíme naše produkty a služby. Naše nabídka zahrnuje široký sortiment vysoce čistých plynů, plynných směsí a speciálních plynů včetně příslušenství. Zákazníkům poskytujeme komplexní řešení, která přizpůsobíme přesně jejich individuálním požadavkům. 


VSTUP ZDARMA

Vstup na veletrh je bezplatný, stačí se pouze zaregistrovat na webových stránkách Laborexpa a získat tak volnou vstupenku. Každý registrovaný návštěvník navíc získá spoustu dalších benefitů. Více informací k veletrhu naleznete na https://laborexpo.cz


Neustále přinášíme nové, inovativní služby. Podívejte se přehled novinek z oblasti digitalizace, které jsme pro vás přichystali:

SPECIFY
→ Objevte náš nový konfigurátor. Nyní si můžete upravit směsi speciálních plynů přesně dle svých požadavků.

E-SHOP
→Nakupování plynů nebylo nikdy jednodušší. Objednávejte online snadno a rychle 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

DIGIGAS®
→ Nová digitální služba, která vám během pár minut umožní dálkově sledovat obsah plynu v lahvích nebo svazcích.  


Těšíme se na vás,
Tým speciálních plynů Linde Gas